Venüs burç değiştiriyor

9 Haziran 2019 tarihinde (önümüzdeki pazar günü) gece 02:30 civarında, Venüs burç değiştiriyor. Boğa burcundan, İkizler burcuna geçiyor. Dolayısıyla, Pazar ya da Pazartesi günü, hemen her astrologdan, hayatımızdaki beğenilerin estetik, güzellik ve lezzet konularından, iletişim (konuşma, yazı, izleme ve düşünce) konularına geçtiğini anlatan çok sayıda yorum duyacaksınız. Tabi ki, Venüs yöneticisi olduğu Boğa burcunda 25 gün salınmaktan çok mutluydu ve tadını çıkarıyordu. Şimdi pek de aşina olmadığı, Merkür tarafından yönetilen İkizler burcunda, kendine eğlence-güzellik-estetik alanları bulmaya çalışacak. Eh, bu durumda, sanat, şiir, sinema gündeme gelecektir doğal olarak.

Ama hiçbiri size, sizin hayatınızın hangi alanlarına bu değişimin nasıl yansıyacağını anlatamayacak: Sihirli Defter’den başka. Hepi topu 7.7 milyar dünya vatandaşı için ortak, genel ve doğal olarak yuvarlak ifadeler kullanacaklar. Siz de ilgiyle dinleyecek – okuyacak ve ertesi gün unutacaksınız.

Oysa Sihirli Defter size Venüs’ün şu an hangi evinizden geçtiğini söylüyor ve sadece o eve ilişkin konulardaki beğeni değişikliklerini anlatıyor. Dolayısıyla, siz de Sihirli Defter’de Pazartesi sabahı farklı bir yorum okuyacaksınız ama bu daha size özel bir yorum olacak. Çünkü 12 ev ve burç var. Ve bu yorumu, bu geçiş sürecinde, her gün size hatırlatacak.

En önemlisi Sihirli Defter, sadece Venüs’ün değil, tüm planetlerin sizin doğum haritanızdaki planetler ile yaptığı açıları hesaplayarak, size özel, spesifik yorumlar hazırlıyor. Bakın işte, bu gerçekten size özel bir şey. Özellikle Venüs gibi hızlı ilerleyen ve gücü sınırlı planetlerden çok, Satürn, Jüpiter, Plüto, Neptün gibi güçlü ve etkili planet geçişleri söz konusu olduğunda, okuduğunuz metinler, algoritmalarla toplanarak sizin için hazırlanıyor (bir araya getiriliyor). Yani, aynı transiti (Örneğin bir Satürn Trine Venüs) transitini, hepimiz farklı metinlerle okuyoruz.

Aradaki büyük farkın farkında olduğunuzu umuyorum 🙂

Hoşça kalın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s